Milestone Scientific


Milestone Scientific ir starptautiski atzīts, inovatīvs uzņēmums.

Tā galvenā mītne atrodas Livingstonā, Ņūdžersijā, ASV un tas aktīvi iesaistījies novatorisku, datoru kontrolētu anestētiķa pievades sistēmu .zemādas injekcijām tehnoloģiju izstrādē un ieviešanā.

Šīs tehnoloģijas tiek plaši pielietotas medicīnas, sevišķi zobārstniecības jomā. Milestone šobrīd savus izstrādājumus realizē, izmantojot globālu izplatīšanas tīklu, kas apkalpo Ziemeļameriku, Āziju, Āfriku, Eiropu un Austrāliju.

Kompānija aktīvi strādā, lai panāktu lielāku darbības efektivitāti, uzlabotu pacientu drošību un terapijas ievērošanu, uzlabotu aprūpes kvalitāti. Lai to panāktu, Milestone sadarbojas ar citiem vadošajiem veselības aprūpes tehnoloģijas, biotehnoloģijas un farmācijas uzņēmumiem.

Izmantojot šo stratēģisko sadarbību, kompānija devusi spēcīgu papildinājumu injekciju tehnoloģijā, jaunas anestētiķa pievades sistēmas veidā, kas efektīvi risina veselības aprūpes problēmas. Milestone Scientific publiskajos sarakstos ir iekļauts ar simbolu “MLSS”.

Sīkāk: www.milesci.com

Mūsu partneriLejupielādes

Tel.: +371 29222828
E-pasts: medlive@medlive.lv

SIA Medlive - oficiālais MILESTONE SCIENTIFIC produkcijas importētājs Baltijas valstīs ir AG Medical, kas ir arī Medlive stratēģiskais partneris.